Načítavanie trvá neobvikle dlho, prosím čakajte.

Sťahujem dáta z cloudu...

×
 Účet

Registrovať sa
Portál

Novinky Leaderboard Servery Banlist Štatistiky
Podpora

Fórum FaQ
Obchod

Market

FaQ


Najčastešie otázky a odpovede na ne.


Nejde ma pripojiť na váš server
Tento stav môže byť sposobený niekoľkými faktormi, v prvom rade si skotrolujte v našom server liste či je server zapnutý. Ak je server zapnutý a problém stále pretrváva tak vytvorte tému na fóre.
- by kknndd_
Ako nahlásim hráča?
Hráča viete jednoducho nahlásiť priamo na servery pomocou príkazu /nahlas (counter-strike 1.6), !nahlas (cs:go). Vďaka tomuto príkazu viete priamo hneď na servery nahlásiť hráča za určitý dôvod. Pokiaľ chcete aby daný hráč bol čo najskôr zabanovaný, môžete využiť naše komunitné fórum.
- by adamCSzombie
Našiel som chybu na servery!
Pokiaľ ste našli chybu na našom servery, veľmi radi privítame všetky vaše príspevky od nášho komunitného fóra. Každý ktorý pomáha opravovať/zlepšovať kvalitu nášho herného portálu je vždy odmenený.
- by adamCSzombie
Dostal som BAN, čo mám robiť?
Pokiaľ ste dostali BAN (penalizáciu) neprávom, máte právo na požiadanie si o UN-BAN (zrušenie danej penalizácie). Netolerujeme cheaterov a žiadne iné výhody pri hraní našich serverov. Každý je zodpovedný zato čo robí na servery a ako sa chová. Pokiaľ dostanete Pernametný BAN Anti-Cheatom, nemusíme vám ponúknuť pomoc pri získaní UN-BANu.
- by adamCSzombie
Keď hrám na vašich serveroch, seká mi to!
Naše herné servery sa nachádzajú v Českej Republike. Samozrejme môže byť chyba aj na našej strane, ale väčšinou váš herný client nemá povolenú väčšiu odozvu. Môžete to opraviť rýchlo napísaním "rate 128000" do konzole (cs 1.6,cs:go).
- by adamCSzombie
Nejde mi zakúpiť prémium [CZ]
Momentálne to riešime s providerom týchto služieb, v prípade otázok založte tému na fóre.
- by kknndd_
Chcem váš portál podporiť
V prípade ,že chcete náš portál podporiť finančnou čiastkou kontaktujte Majiteľov portálu. Kontakt nájdete v spodnej časti www stránky.
- by kknndd_